:

Tytuł dietetyka zdobyła na Wydziale Nauk o Żywności Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jednocześnie na tym samym wydziale ukończyła studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka- Promocja Zdrowia. Oprócz uzyskanego tytułu magistra, nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc cyklicznie w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu dietetyki i odżywiania. Odżywianie, sport, zdrowy styl życia są od lat jej pasją. W klubie odpowiedzialna za zdrowe nawyki żywieniowe swoich pacjentów, stałą kontrolę ich masy ciała oraz układanie indywidualnych planów żywieniowych.

Karolina współpracuje również z osobami cierpiącymi na schorzenia współistniejące z otyłością, a także z osobami, które chcą zwiększyć swoją masę ciała lub po prostu wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe.

„Priorytetem w mojej pracy jest ustalenie w pierwszej kolejności przyczyny problemów żywieniowych, gdyż tylko indywidualnie dobrana i zbilansowana dieta pozwoli na trwałe i skuteczne zmiany w organizmie”

Poznaj innych członków naszego teamu

Osoba, która w pełni oddaje się swojej pasji ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, najważniejsze z nich to: -qualified gym instructor -certified powerlifting instructor -strenght coach -certified performance specialist Ponadto posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć cross training. Uczestnik wielu kursów i szkoleń tj. core stability czy training Methodology Kettebell. Trener kickboxingu oraz w przeszłości utytułowany amatorski zawodnik Mieszanych Sztuk Walki.

    swoją przygodę z treningami zaczęła w 2016 r. Trenowała pod okiem różnych trenerów i zbierała doświadczenie. Zna oczekiwania kobiet, dużą uwagę przykłada do techniki wykonywanych ćwiczeń. Jest wulkanem energii, a kreatywność to jej mocna strona.

     
      Pomysłodawca i właściciel Spectrum – Fitness – Zdrowie – Uroda. Odpowiada za zarządzanie klubem, planowanie oraz sprawną obsługę klienta.