Twoja Metamorfoza Do Wiosny

FINAŁ AKCJI „TWOJA METAMORFOZA DO WIOSNY” 🥇❗
Przedstawiamy Państwu efekty 2-miesięcznej metamorfozy zorganizowanej przez Spectrum Fitness-Zdrowie-Uroda we współpracy z licznymi partnerami, która rozpoczęła się na początku lutego.
Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, historia Dominiki  zachwyciła najbardziej i to właśnie ona dostała szansę aby odmienić swoje życie ❤🌺 🍀.
Dziś bez wątpienia można przyznać, że otrzymaną szansę wykorzystała w 100 % 👍.

W liście do nas Dominika pisała:  „Chciałabym w końcu spojrzeć na siebie z zadowoleniem, osiągnąć lepsze zdrowie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne, które często u mnie podupada. Wspaniale byłoby poczuć się piękną kobietą w czasach, gdzie wygląd jest tak istotny. Tym bardziej, że jestem osobą wrażliwą i miewam niskie poczucie własnej wartości”.

Po kilkukrotnych próbach walki o zgrabną, wymarzoną sylwetkę,  lepsze samopoczucie i wzrost poczucia własnej wartości,  Dominika trafiła pod nasze skrzydła 🦋.

Przed rozpoczęciem metamorfozy uczestniczka spotkała się z naszą dietetyczką Karoliną Jeziorską 👩‍⚕, celem przeprowadzenia szczegółowego wywiadu żywieniowego i analizy składu ciała, na podstawie których ułożony został dwumiesięczny, indywidualny plan żywieniowy. Głównym założeniem diety było zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, w tym redukcja tkanki tłuszczowej i poprawa umięśnienia.  Od momentu rozpoczęcia diety Dominika spotykała się z dietetykiem co tydzień aby kontrolować efekty stosowania indywidualnie dobranej diety 🍏.


O kondycję fizyczną zwyciężczyni zadbali trenerzy Spectrum. Dominika  spotykała się na indywidualnych treningach personalnych z trenerem Adrianem Malińskim oraz realizowała rozpisany przez trenera plan treningowy łączący ćwiczenia siłowo-kondycyjne 🏋‍♀. Ponadto zwyciężczyni uczęszczała regularnie na zajęcia fitness prowadzone przez naszą instruktorkę Agnieszkę Wietrzyńską 🤸‍♀.

Stała opieka dietetyka i trenerów oraz imponująca wytrwałość i zaangażowanie uczestniczki pozwoliły na uzyskanie spektakularnych efektów w postaci redukcji  tkanki tłuszczowej o 6 kg i zwiększenie masy mięśniowej o 1 kg.  ‼ 👏 .

Podczas trwania metamorfozy Dominika spotykała się również regularnie z  kosmetologiem Aleksandrą Jeziorską ze Spectrum Uroda Kosmetologia i Make Up Artist 👩‍🔬. Podczas dwumiesięcznej akcji uczestniczka skorzystała z serii zabiegów wyszczuplająco-modelujących za pomocą urządzenia Intracell, serii zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz stylizacji paznokci wykonaną przez stylistkę paznokci Sandrę Witczak 🌷.

Ponadto uczestniczka otrzymała wsparcie od Sklepu Progres w postaci suplementów witaminowo-mineralnych na  czas trwania metamorfozy 💊.

W ramach akcji Dominika skorzystała również z usług salonu fryzjerskiego  „BPD Nędza” 💇. Metamorfoza fryzury, której dokonała fryzjerka Patrycja Nędza, obejmowała koloryzację (kolor na życzenia i wg upodobań klientki), strzyżenie, odżywienie i modelowanie włosów.

Zmiana wizerunku  Dominiki została uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonanej przez fotografa White Studio Karolinę Białowską, do której przygotowały uczestniczkę makijażystka Magdalena Górka 💄oraz stylistka Dagmara Piotrowicz ze sklepu odzieżowego Top-Trendy  👗.

Jak podsumowała swoją przygodę uczestniczka?

„Dzięki przebytej metamorfozie okryłam, że mam więcej energii do życia, jestem szczęśliwsza, a w mojej głowie panuje spokój i większy optymizm, co jest dla mnie największą nagrodą. Wzrosła również moja pewność siebie i samoocena, co również jest niezwykle istotne. Nie tylko zgubiłam zbędne kilogramy, ale znacznie poprawiłam jakość swojego zdrowia psychicznego – jestem żywym dowodem na to, że aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie mogą być doskonałym lekiem na stany depresyjne, czy lękliwość, a te niegdyś bardzo mi doskwierały. Na początku było ciężko, treningi zwalały z nóg i pewnie to jest przyczyną tego, że wiele osób szybko się poddaje – to błąd! Na wszystko potrzeba czasu i tak samo w tym przypadku – im więcej treningów miałam za sobą, tym było mi lżej, a motywacja zamiast spadać w dół, rosła.
Co więcej – zaczęłam czerpać z trenowania czystą przyjemność – to naprawdę uzależnia.
Cieszę się również, że nauczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych. Nie miałam świadomości, że będąc na diecie można być najedzonym na tyle, by nie myśleć o niezdrowych pokusach! Jeśli mam być szczera – wcale nie miałam większych trudności z trzymaniem diety .
Podsumowując, początki były dość ciężkie, ale nie żałuję ani chwili tego, że wysłałam zgłoszenie – mówią, że wszystko ma swoje plusy i minusy, ale w tym wypadku naprawdę ciężko mi dostrzec jakiekolwiek minusy.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w drodze do odkrycia lepszej mnie. Jedno jest pewne – na tym moja przygoda ze zdrowym stylem życia się nie kończy!  Zawszę będę pamiętała, gdzie to wszystko się zaczęło! 😊”

Dziękujemy Dominika, bo właśnie dzięki takim słowom wiemy, że nasza praca i zaangażowanie ma sens. Jednocześnie życzymy powodzenia i dalszych sukcesów ❤.
Ogromne podziękowania dla partnerów, którzy zaangażowali się całym swoim sercem i przyczynili do uzyskania tak pięknego efektu końcowego 🙏.

Related Post
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.