Nazywam się Karolina Jeziorska i od 6 lat prowadzę prywatną praktykę współpracując z pacjentami stacjonarnie oraz online. 

 

Tytuł magistra dietetyki zdobyłam na Wydziale Nauk o Żywności  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jednocześnie na tym samym wydziale ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka- Promocja Zdrowia. Podczas studiów oprócz wiedzy ściśle dietetycznej zdobyłam również umiejętności związane z technologią żywności, jej wytwarzaniem i przetwarzaniem.

 

Dietetyka należy do dynamicznie rozwijających się dziedzin nauki, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc cyklicznie w różnego rodzaju szkoleniach i kursach z zakresu dietetyki i odżywiania. Regularne uczestnictwo w  różnego typu kursach, szkoleniach i konferencjach sprawia, że wiedza wykorzystywana przeze mnie w praktyce jest zawsze aktualna i zweryfikowana w praktyce.

„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

Moim głównym celem w pracy z pacjentem jest ustalenie przyczyny problemów żywieniowych i trwała zmiana nawyków żywieniowych, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze diety indywidualnej, zgłoś się do mnie, chętnie Ci doradzę i podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA
DIETA W NADWADZE I OTYŁOŚCI
DIETA W NIEDOWADZE
DIETA W NADWADZE I OTYŁOŚCI
DIETA DLA SPORTOWCÓW
ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

Zadecyduj, który plan żywieniowy jest dla Ciebie odpowiedni i umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo.
Możesz również zgłosić chęć umówienia na konsultację w innym celu dietetycznym, którego nie ujmuje powyższa oferta.

Nie masz możliwości spotkać się ze mną? Zapraszam również do współpracy online.

PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

1

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań to zabierz je ze sobą, jeśli nie to postaraj się zrobić je przed pierwszą wizytą lub w razie konieczności wykonasz w trakcie trwania diety.
Lista badań potrzebnych do wykonania znajduje się tutaj.

2

Przygotuj dzienniczek żywieniowy. Przed wizytą postaraj się spisać skład zjedzonych posiłków oraz wypitych płynów, w ciągu ostatnich dni (najlepiej jeżeli będą to dwa dni powszednie oraz jeden dzień weekendowy). Takie informacje umożliwią mi przeprowadzenie analizy Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania oraz nawyków żywieniowych.

3

Przygotuj się do szczegółowego wywiadu żywieniowego, na którym będę pytała m.in. o wszystkie aktualne i przebyte choroby, leki i suplementy diety, które przyjmujesz, preferencje żywieniowe, stosowane diety, tryb życia, aktywność fizyczną.

WIZYTA W GABINECIE

1

PIERWSZE SPOTKANIE

Pierwsze wizyta trwa ok. 60 minut, na której przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad żywieniowy, omówiony zostanie stan Twojego zdrowia, trybu życia, aktywności fizycznej. Wyznaczony zostanie cel możliwy do osiągnięcia. Ponadto przeprowadzona zostanie profesjonalna analiza składu ciała i objaśniony zostanie wynik pomiaru. Na podstawie uzyskanego wyniku i przeprowadzonego wywiadu możliwe będzie ułożenie indywidualnego planu żywieniowego.

2

ODBIÓR DIETY

Do 7 dni od pierwszej wizyty otrzymujesz na maila przygotowany na podstawie zebranych informacji indywidualny plan żywieniowy wraz z suplementacją, na miesiąc. Po wstępnym przeanalizowaniu jadłospisu, na życzenia klienta, możliwe będzie wprowadzenie zmian dotyczących produktów żywnościowych, posiłków czy sposobu ich przygotowania. Możesz również odebrać dietę osobiście w gabinecie.

3

OPIEKA DIETETYKA I WIZYTY KONTROLNE

Od momentu rozpoczęcia diety, szczególnie w pierwszych dwóch/trzech miesiącach jej
realizowania, zachęcam do regularnych spotkań kontrolnych, które mogą odbywać się, np. co 1 lub 2 tygodnie.
Pozwalają one monitorować efekty i wprowadzać ewentualne modyfikacje w planie żywieniowym. Kontrolne spotkania z dietetykiem to również potężna dawka wsparcia i motywacji do osiągnięcia założonego celu. Współpraca trwa do czasu osiągniecia zamierzonego celu, jej długość jest zależna od Ciebie.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Jestem dietetykiem z wykształceniem medycznym i doświadczeniem w zawodzie. Od 6 lat skutecznie pomagam w walce z nadwagą, otyłością oraz innymi dolegliwościami i chorobami dietozależnymi.
Dzięki zaufaniu i pozytywnym opinią moich klientów zostałam wielokrotnie wyróżniona w plebiscycie „ORŁY MEDYCYNY”.

Gotowe plany żywieniowe

Jeśli nie interesuje Cię współpraca indywidualna, a chciałabyś zmienić swoje nawyki żywieniowe, wypróbuj moje gotowe jadłospisy!  Wyznaję zasadę, że dieta przede wszystkim musi być pyszna, prosta w przygotowaniu oraz niedroga, dlatego w swoich jadłospisach i przepisach bazuję na naszych lokalnych i sezonowych produktach.

Konsultacja dietetyczna

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Treść wiadomości

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dietetyk

mgr inż. Karolina Jeziorska

ul. Słoneczna 4

66-300 Międzyrzecz

Tel: 607 034 964

X