:

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dyplomowany masażysta. Swoje doświadczenie nabywał w pracy z pacjentami w wielu szpitalach i ośrodkach w Gnieźnie, Poznaniu i Inowrocławiu. Najbardziej interesuje go manualna praca z pacjentami pourazowymi i sportowcami.

Poznaj innych członków naszego teamu

Tytuł dietetyka zdobyła na Wydziale Nauk o Żywności Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jednocześnie na tym samym wydziale ukończyła studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka- Promocja Zdrowia. Oprócz uzyskanego tytułu magistra, nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc cyklicznie w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu dietetyki i odżywiania. Odżywianie, sport, zdrowy styl życia są od lat jej pasją. W klubie odpowiedzialna za zdrowe nawyki żywieniowe swoich pacjentów, stałą kontrolę ich masy ciała oraz układanie indywidualnych planów żywieniowych. Karolina współpracuje również z osobami cierpiącymi na schorzenia współistniejące z otyłością, a także z osobami, które chcą zwiększyć swoją masę ciała lub po prostu wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. „Priorytetem w mojej pracy jest ustalenie w pierwszej kolejności przyczyny problemów żywieniowych, gdyż tylko indywidualnie dobrana i zbilansowana dieta pozwoli na trwałe i skuteczne zmiany w organizmie”
    Wita Cię na wejściu i żegna na wyjściu. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z chęcią służy pomocą.