Zajęcia grupowe

Osoba, która w pełni oddaje się swojej pasji ciągle podnosząc swoje kwalifikacje, najważniejsze z nich to: -qualified gym instructor -certified powerlifting instructor -strenght coach -certified performance specialist Ponadto posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć cross training. Uczestnik wielu kursów i szkoleń tj. core stability czy training Methodology Kettebell. Trener kickboxingu oraz w przeszłości utytułowany amatorski zawodnik […]

  swoją przygodę z treningami zaczęła w 2016 r. Trenowała pod okiem różnych trenerów i zbierała doświadczenie. Zna oczekiwania kobiet, dużą uwagę przykłada do techniki wykonywanych ćwiczeń. Jest wulkanem energii, a kreatywność to jej mocna strona.  

   Instruktor Fitness, Trener Kettlebell, TBC, ABS, HIIT  

    Dietetyka

    Tytuł dietetyka zdobyła na Wydziale Nauk o Żywności Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jednocześnie na tym samym wydziale ukończyła studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka- Promocja Zdrowia. Oprócz uzyskanego tytułu magistra, nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc cyklicznie w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu dietetyki i odżywiania. Odżywianie, sport, zdrowy styl życia są od lat jej […]

     Zarządzanie & Obsługa klienta

     Pomysłodawca i właściciel Spectrum – Fitness – Zdrowie – Uroda. Odpowiada za zarządzanie klubem, planowanie oraz sprawną obsługę klienta.

      Wita Cię na wejściu i żegna na wyjściu. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z chęcią służy pomocą.

       Wita Cię na wejściu i żegna na wyjściu. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z chęcią służy pomocą.

        Fizjoterapia

        Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, dyplomowany masażysta. Swoje doświadczenie nabywał w pracy z pacjentami w wielu szpitalach i ośrodkach w Gnieźnie, Poznaniu i Inowrocławiu. Najbardziej interesuje go manualna praca z pacjentami pourazowymi i sportowcami.

         X