Spectrum Fitness – Zdrowie – Uroda oferuje kompleksowy wachlarz usług dla ciała i duszy. Profesjonalnie wyposażona siłownia o łącznej powierzchni ok 400 m2 podzielona zna strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, strefę maszyn siłowych oraz strefę do treningu funkcjonalnego. Nowoczesny sprzęt topowych marek tj. Technogym, Life Fitness, SportsArt, Hammer Strenght daje możliwość treningu każdej grupy mięśniowej w komfortowych warunkach oraz przyjaznej atmosferze. Siłownia wyposażona została w bardzo dobrej jakości system wentylacji mechanicznej, czyli rekuperację i klimatyzację, co zapewnia odpowiednią jakość powietrza wewnątrz budynku.

Wolisz poczuć energię i motywację grupową? Dołącz do zajęć zorganizowanych w CrossFitness prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów z ogromnym doświadczeniem i wieloletnim stażem. Na zajęcia można zapisywać się poprzez aplikację mobilną Gymsteer.

Spectrum to również dodatkowe usługi nierozerwalnie związane z poprawą zdrowia, kondycji i sylwetki. W klubie istnieje możliwość uzyskania profesjonalnie rozpisanej diety przez mgr inż. Karolinę Jeziorską. Plan żywieniowy, stała kontrola masy ciała, monitorowanie postępów oraz kompleksowe podejście do klienta przez osobę prowadzącą zapewniają niemal pewną realizację zamierzonych celów. Treningi personalne z wykwalifikowanym trenerem umożliwiają nauczenie się odpowiedniej techniki ćwiczeń, eliminują ryzyko kontuzji, zwiększają jednocześnie w znacznym stopniu efektywność treningów oraz pomagają skrócić czas potrzebny do uzyskania zamierzonych efektów.
W Spectrum mieści się również gabinet kosmetologiczny, w którym można skorzystać z pomocy wykwalifikowanego kosmetologa mgr Aleksandry Jeziorskiej.  Uroda Spectrum Kosmetologia i Make Up Artist posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług  tj. zabiegi na twarz i ciało, manicure, pedicure, makijaże w tym permanentne, opalanie natryskowe i wiele, wiele innych.
Fizjoterapia – od stycznia 2020 r. w naszym klubie można skorzystać z pomocy  fizjoterapeuty Marka Mielcusznego, który ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. mgr Marek Mielcuszny jest dyplomowanym masażystą, który nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, m.in. z Akupunktury Medycznej i Flossingu.

Spectrum Fitness – Zdrowie – Uroda mieszczące się w Międzyrzeczu na ulicy Słonecznej 4 to miejsce idealne Twojego zdrowia, ciała i duszy.

Zapraszamy!

Spectrum Fitness – Zdrowie – Uroda

to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach, które cenią sobie komfort, wyjątkową atmosferę oraz wysoki standard obsługi. Cały kompleks powstał z pasji i wiary w to, że w Międzyrzeczu można stworzyć Klub Fitness w którym każdy będzie czuł się jak u siebie domu. Naszym zdaniem, fitness klub to nie tylko miejsce gdzie można poprawić swój wygląd zewnętrzny oraz zdrowie.  To miejsce, które z czasem staje się odskocznią od codziennych spraw, daje możliwość poznania niesamowitej energii drzemiącej w nowo poznanych osobach oraz pozbyć się nagromadzonego stresu.

Siłownia i Zajęcia Grupowe

Dietetyka


Kosmetologia

Fizjoterapia

X