Trening personalny to sposób na szybsze i długotrwałe efekty ćwiczeń, a przede wszystkim 100% bezpieczeństwo. Wykwalifikowana kadra Trenerów Personalnych w Spectrum gwarantuje, że podczas treningu unikniemy kontuzji, ćwiczenia będą wykonywane prawidłowo a dodatkowo każdy klient trenujący pod okiem trenera będzie miał dodatkową dawkę motywacji do ćwiczeń przy odpowiednio wcześniej dobranym planie treningowym w odniesieniu do swoich potrzeb i celu.

Trener dopilnuje właściwej równowagi między ćwiczeniami, a regeneracją, nie pozwoli Ci na przetrenowanie, prowadzące do zniechęcenia i do osłabienia efektów Twojej pracy. Zadba także o stretching, często pomijany podczas planowania wysiłku, a będący niezbędnym elementem każdego treningu. Poprawi on Twoją elastyczność, mobilność, polepszy efekty treningów i zdolność mięśni do regeneracji.

Szczególnie zachęcamy do korzystania z pakietów treningów personalnych dzięki którym trener, będzie mógł stale kontrolować postępy, monitorować prawidłowość wykonywanych ćwiczeń czy skupić się na ciągłym pokonywaniu barier przez swojego podopiecznego.

 

Treningi Personalne w Spectrum:

1 Trening

x 60 min

110 zł

4 Treningi

x 60 min

420 zł

10 Treningów

x 60 min

1000 zł
X